Main menu

Dovolte, abych Vás informovala o úspěšné akci opravy hasičké zbrojnice na návsi v Ostřeticích. V létě 2016 proběhla rekonstrukce skladiště, které bylo ve špatném stavu. Proběhla sanace základů pro zamezení vlhkosti, byly vytvořeny drenáže po jejím obvodu, vnitřní prostory byly nově omítnuty a novou tvář dostala i fasáda. Celá tato akce byla úspěšně ukončena v prosinci r. 2016 a mohla proběhnout hlavně díky dotaci z Krajského úřadu Plzeňského kraje (KÚPK). Dotační titul, ze kterého byly finance čerpány se nazýval PSOV - Projekty obcí. KÚPK poskytl obci dotaci ve výši 80% z celkových nákladů, obec tedy hradila 20% akce. V letošním roce máme připraveny další akce, které budou uskutečněny pouze díky úspěšně vyřízené dotaci. Díky opravě zbrojnice se stala náves v Ostřeticích opět o něco víc upravená a oku lahodící. Na následujících fotografiích můžete porovnat, jak byla akce úspěšná.

Byl(a) jsem s tímto faktem seznámen(a).